Aktuality

Redaktor Zvěřina – hvězda Lidových Babišonovin

Dnes jsem se v Lidových novinách dozvěděl, že prý: „Jiří Paroubek odešel nemilován voliči i stranou…“. Chci jen panu Zvěřinovi připomenout, že jsem z čela ČSSD odešel v červnu 2010 po vítězství ve sněmovních volbách v roce 2010, kdy ČSSD získala 22,2 % hlasů.

To byl nejhorší volební výsledek ze všech „mých“ volebních výsledků, ale mými vynikajícími nástupci v ČSSD ještě nebyl překonán. A přes miliardové investice nebyl překonán ani geniálním centrálním mozkem světa – Babišem, známým to šampionem průzkumů veřejného mínění.

Pro novinářské šmoky typu Zvěřiny chci také připomenout, že v posledním průzkumu veřejného mínění před sněmovními volbami 2010 dosahovala má popularita podle STEMu 42 %, to znamená téměř dvakrát více, než jaký byl výsledek ČSSD ve volbách, a to navzdory bezuzdnému štvaní proti mně, do kterého se zapojila i tehdejší redakce LN, včetně pana Zvěřiny…

Pane Zvěřino, když o mně příště budete psát, opírejte se raději o fakta, a ne jen o své dojmy a přání. A nechce si spravit zuby.

zpět na úvodní stranu
Další aktuality