Aktuality

Jiří Paroubek v Brně vysvětlí, jak se tvoří státní rozpočet

Dovolujeme si Vás pozvat na další ze série přednášek pana Ing. Jiřího Paroubka na BIBS – vysoké škole v Brně. Hlavním tématem přednášky bude státní rozpočet a postup při jeho přípravě. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 27. února od 16 hodin v ulici Lidická 81 v 5. patře.

Ve své lekci naváže Jiří Paroubek na předchozí návštěvu brněnské soukromé vysoké školy BIBS, kde před dvěma týdny hovořil o možnostech české ekonomiky v globalizovaném světě a o cestách k prosperitě České republiky.

Cyklus přednášek se zatím setkává, podle vedení školy, s převážně kladným ohlasem jak mezi studenty, tak například i absolventy školy. Při minulé návštěvě bývalého českého premiéra zaplnili posluchači téměř celý sál a publikum se aktivně zapojilo i do diskuze, kterou museli nakonec ukončit až organizátoři.

Ačkoliv jsou přednášky určeny především studentům a pedagogům, zájemci z řad veřejnosti mají možnost lekce i diskuze navštívit také. „Jedinou podmínkou je předchozí registrace na emailu registrace@bibs.cz,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka BIBS – vysoké školy Magdalena Langerová.

 

zpět na úvodní stranu
Další aktuality